Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

26 sierpnia 2022

Dostawca serwonapędów - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Coraz szersze stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od cenionych producentów

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników prądu stałego oraz przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]