Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

30 maja 2020

Chcesz kupić srebrną biżuterię? Sprawdź www.bizutik.pl

Jest z ludźmi od tysięcy lat i mimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest pewnego typu ozdobą ciała i pozwala na oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie często noszą kobiety i panowie, dzieci i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]