Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

23 czerwca 2023

Z bezkonkurencyjną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno platynowej broszki, pierścionka bądź naszyjnika wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy zamierzamy kupić obrączki ślubne albo pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu albo sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej wskazówki jubilera. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub wypadł kryształek z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Zmieni też obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce gratulacje, podziękowania, datę czy też inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną bądź zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]