biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Kiedy wybrać pierścionki z cyrkoniami?

13 stycznia 2020

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale wygląda i jest bardzo solidna, a jednocześnie mniej kosztowna od prawdziwych kamieni. Jak łatwo stwierdzić, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, który obrabia się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych ozdobach – czyli naszyjnikach oraz broszkach, ale najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je kupić? W jakich miejscach powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – najlepiej kupić srebrne

Cyrkonie doskonale łączą się z najróżniejszymi metalami, jednak najlepiej prezentują się w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, że uwydatniają one urodę tego metalu oraz pozwalają na stworzenie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie okaże się dość niedroga – dlatego przez klientów z niższym budżetem są chętnie kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na niewygórowane ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami są często zakładane do pracy – ich ewentualna strata nie będzie wielką tragedią.

Gdzie nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed zakupem danego egzemplarza dobrze zatem dowiedzieć się, co proponują nam różne sklepy i już wówczas kupić ten, który najbardziej się nam podoba. Poszukiwania uprościmy wybierając zakupy w internecie – unikniemy tak długich spacerów po sklepach.