wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

19 stycznia 2020

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej istotna jest grubość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, kwadratu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]