Wygodne i piękne kolczyki na biglach

3 lipca 2019

Więcej w temacie kolczyki bigle na https://www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie i inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich wzory, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego kupując kolczyki warto dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy czy bigle. Który typ będzie trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i świetnie wyglądają.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na okrągłej twarzy – szczególnie, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, iż kobiety o trochę odmiennej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – to zależne jest od kosztów ich pozyskania i wyobraźni twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto kupić? To sprawa naszych upodobań – czasem lepiej prezentować się będą kolczyki z topazem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]