Wygodne kolczyki na sztyftach

7 lutego 2021

Co powinieneś wiedzieć o kolczyki sztyfty?

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, wzór oraz szlachetne minerały, ale również typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne typy zapięć – między innymi długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie istotna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych kreacji. Do pracy warto nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą główką.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]