Wyjątkowe bransoletki z koralikami

26 marca 2020

Znajdź bransoletki z koralikami na www.bizutik.pl

Jeśli chcemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je własnoręcznie. Naturalnie możemy również nabyć je w butiku, jednak nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najprostszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować niepowtarzalną biżuterię.Dodatkowo, w Sieci dostępnych jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak własnoręcznie robić bransoletki z koralikami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, gdy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju ozdoby będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej czasochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Istnieje bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie barw.
Obecnie powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii staje się o wiele szybsze i łatwiejsze.Jeśli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z dodatkami.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]