Zalety srebrnych kolczyków

29 czerwca 2019

Szukasz srebrnych kolczyków? Wejdź na srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej formalną. Zobaczmy co powoduje, że są tak popularne oraz gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane szlachetnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały perfekcyjnie, należy dokładnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować najmniejsze zabrudzenia. Powinno się odkurzać je regularnie miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno podrażniają delikatną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.