Pieczywo

15 września 2020

Potrzebujesz pieczywa Kraków? Sprawdź www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html

Pieczywo jest w naszej tradycji podstawą diety człowieka. Produkowane jest z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających smak wypieków, jak przykładowo: mak, sezam lub słonecznik.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo to jedzenie bardzo bogate w wiele najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim aminokwasy, węglowodany i białka. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w piekarniach tradycyjnych. Wyłącznie wtedy ma się pewność, iż spożywane wypieki zawsze są świeże.
Z niezwykłej troski o klienta i wyśmienitych wyrobów słyną szczególnie krakowskie piekarnie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb wytwarzany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję najlepszej jakości użytych składników i dobrego smaku.

Kontakt z nami:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]