Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

6 grudnia 2019

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]