Klinika medycyny estetycznej – chirurgia ogólna i plastyczna

25 kwietnia 2021

Szukasz szczegółowych informacji o gabinecie medycyny estetycznej w Kielcach? Skieruj się na https://revitae.com.pl

Klinika medycyny estetycznej Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Klinika przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach posiada dodatkowo oddział w pobliskim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki kosmetologii Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae przeprowadza szereg zabiegów zarówno z obszaru chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, a także zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na likwidowaniu zmian skórnych, między innymi tłuszczaków, wrastających paznokci i włókniaków wraz z możliwością przesłania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum przeprowadza m.in. operacje plastyczne uszu oraz brzucha, jak również zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji. W zakresie ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae przeprowadza się m.in. laserową rewitalizację pochwy, leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu oraz korekcję blizn powstałych po nacięciu krocza. Zespół tego centrum medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji pajączków naczyniowych czy żylaków odbytu.

W klinice wykonuje się także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z użyciem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), lipotransfer, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W klinice kosmetologii oferowane są również liczne zabiegi, takie jak peeling węglowy i chemiczny, kriolipoliza oraz mikrodermabrazja.

Kontakt z nami:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]