Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

24 czerwca 2019

Tu uzyskasz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]