Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

9 czerwca 2019

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]