Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

28 lutego 2020

Więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]