Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

27 lipca 2019

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Aparat marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, iż moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]