Poznaj historię firmy Vitberg

9 marca 2020

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Zobacz jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat trudzi się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na różne schorzenia. Kompletny zestaw jest złożony z sześciu części aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]