Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

19 listopada 2019

Co powinno się wiedzieć o marce Vitberg?

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, zesztywnienie ramion i szyi czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]