Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

5 sierpnia 2019

Po więcej informacji o marce Vitberg skieruj się tutaj

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na określonej jego części. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie Polski.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]