Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

14 maja 2020

Na domin-krakow.pl odnajdziesz unikatową ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki specjalistów pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]