Nauka digital paintingu – możesz zapisać się na kurs online

29 stycznia 2023

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty kursu digital paintingu online!

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest najważniejszym narzędziem używanym przez osoby zajmujące się retuszem zdjęć oraz samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat z racji swojej wszechstronności, a w głównej mierze możliwości dodawania do niego setek praktycznych pędzli imitujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, program ten zaczęli używać także ilustratorzy i graficy. W tej chwili twórcy filmów animowanych oraz gier wykorzystują ten program do projektowania wyglądu postaci czy malowania teł w swoich produkcjach. Nic wobec tego dziwnego, że osoby, które chcą nauczyć się malarstwa cyfrowego, najczęściej najpierw pragną zapisać się na kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa online – alternatywa dla lekcji w szkole rysunku

Program Adobe Photoshop jest niesłychanie rozpowszechniony, więc codziennie powstają tysiące godzin szkoleń pokazujących jego opcje, a także demonstrujących wykorzystanie coraz to nowszych pędzli, o które można go poszerzyć. Wiele takich poradników szybko znajdziesz na serwisach z darmowymi filmami, jednak z takich krótkich kursów trudno nauczyć się dobrze digital paintingu. Najlepszą drogą jest zapisanie się na kurs prowadzony przez biegłego szkoleniowca, w toku którego poznasz nie tylko podstawowe funkcje oprogramowania, ale także dowiesz się jak z nich skutecznie korzystać. Takie zajęcia prowadzą głównie szkoły rysunku i malarstwa, jednakże gdy z jakiejś przyczyny w nich partycypować, możesz kupić dostęp do kursów Photoshopa online i poznać techniki malarstwa komputerowego nie opuszczając mieszkania!

Kurs digital paintingu online – w razie trudności kursant nie może zostać z nimi sam

Decydując się na video kurs Photoshopa wypada wybierać szkolenia, które nie zostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak stworzyć pewien rodzaj obrazu. Photoshop może być z początku dla wielu użytkowników niesłychanie trudny i czasami konieczny jest osobisty kontakt z instruktorem, który wytyczy właściwy kierunek albo wyklaruje, z jakiego powodu nie wyszedł nam jakiś efekt. Wypada więc postawić na taki kurs digital paintingu online, który w ramach zakupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z autorem tutorialu, co sprawi, iż każdy problem będzie szybko wyjaśniony. Dobrze również poszukać kursu online, na końcu którego wykonana przez użytkownika praca będzie sumiennie zrecenzowana przez autora szkolenia. Konstruktywna korekta obrazu wykonana przez doświadczonego instruktora uczy obiektywnej oceny własnej twórczości, co pozwala na samodzielną identyfikację ewentualnych braków technicznych.

Kontakt z nami:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]