Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

22 kwietnia 2020

Kurs rysunku - ta niezwykła oferta Was zadowoli

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]