Budowanie wizerunku marki – filmowanie wydarzeń

25 grudnia 2019

Filmowanie imprez, wydarzeń oraz eventów to ogromnie efektywny sposób na promocję własnego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie wykonany klip przyciąga uwagę nowych klientów i znakomicie buduje pozytywny wizerunek marki. W ostatnich latach bardzo popularne staje się filmowanie sympozjów, targów, akcji promocyjnych i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku funkcjonuje dużo doświadczonych firmwykorzystujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Czemu warto wybrać filmowanie imprez?

Filmowanie eventów i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie fenomenalnego nastroju oraz przebiegu danej imprezy. Żywiołowo zmontowany film może przekonać sponsorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w następnej edycji wydarzenia. Relacja w postaci klipu o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, statyczne materiały reklamowe czy foldery. Tę metodę promocji można też użyć online – na stronie internetowej czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij zawodowców

Doświadczony i kompetentny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów wykorzystują w swojej pracy między innymi najwyższej jakości drony do filmowania ujęć z lotu ptaka, stabilizatory obrazu, kamery sportowe czy lustrzanki cyfrowe nagrywające w rozdzielczości 4K, a to jedynie nieznaczny ułamek sprzętugwarantującego doskonałą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają także najlepszych programów do montowania klipów.