Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

15 września 2020

Więcej informacji o tworzeniu wirtualnego spaceru VR na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wnętrza 3D to idealna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla wielu osób sposobność zwiedzenia takiego wnętrza przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o wielu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem do takiego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przemieszczać się do kolejnych wnętrz tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wirtualny spacer VR?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można zastosować do prezentacji pracowni, baru bądź hostelu, a także w prosty sposób pokazać znacznemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, by ewentualni klienci byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z wielu powodów. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie www bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej zachęcić klienta, aby skorzystał z naszej oferty . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — należy po prostu powierzyć jego wykonanie doświadczonemu fotografowi.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]