Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

10 sierpnia 2021

Sprawdź, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer Kraków.

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy też pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]