Zalety wykorzystania panoram sferycznych na Facebooku

10 listopada 2020

W tym miejscu otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie wykonania zdjęć 360 stopni na Facebooka.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz lokali usługowych i firm. Głównie spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia wywołuje wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość oglądania nieruchomości, budynku lub lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealny sposób na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia pomieszczeń hostelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej fascynująca oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z oglądanym miejscem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co przełoży się na znacznie większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie teoretycznie można opracować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych opłaca się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność przygotowania wysokiej jakości zdjęć, które na domiar tego będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]