Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

16 października 2019

Na http://bit.ly/32uDXWI znajdziesz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer 3D

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez trudu w kilka sekund możemy się tak wybrać m.in. na ulice Berlina czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, żeby podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszym biurze czy hotelu oraz pokazywać je przyszłym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, natomiast wygląda bardzo efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie odwiedzać lokalizacje na całym świecie. Polega on na tym, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a następnie łączy je i umieszcza w Mapach Google. Dzięki takim zdjęciom, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę oraz możemy samodzielnie decydować, w którym kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego obejrzenia tego miejsca, zupełnie jakbyśmy tam faktycznie byli. Możemy również przemierzać kolejne metry i docierać do innych miejsc — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Wirtualny spacer 3D po firmie – wykorzystaj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru Google po naszej restauracji, hotelu czy firmie. W odróżnieniu do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Cena usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Maps obok tradycyjnych zdjęć i dać możliwość obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy też umieścić na naszej firmowej witrynie.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na odwiedzenie danego miejsca przez potencjalnego klienta. Z pewnością powinno się stworzyć taki spacer dla naszej firmy w celach promocyjnych. Internauci, poznając nasze mieszkanie do wynajęcia, biuro czy hostel uzyskają sporo przydatnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Uznają nas też za profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale również i dla kandydatów do pracy – jeśli rzecz jasna chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony oraz promowaniu naszej firmy w Mapach Google. Spacery VR przeglądać na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]