Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

30 października 2023

Szukasz pełnej oferty gór zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym bezpieczne i dobrze opracowane wycieczki pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Firma angażuje kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]