Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

29 września 2019

Spływ Dunajcem to wspaniała metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które potrzebują przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz przegapić.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, że spływ Dunajcem staje się nadzwyczaj atrakcyjną formą aktywności. W rzece występują również przeróżne gatunki ryb, które można zobaczyć w czasie spływu, a malownicze widoki zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Aby wziąć udział w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Basic oraz Active. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kamizelki, kaski i szczelne opakowania. Ze sobą trzeba mieć sportowe obuwie, ręcznik, a także spodenki i koszulkę do przebrania. Oprócz tego w pakiecie Comfort zapewniony jest transport busem ze Szczawnicy.