Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

29 marca 2024

Jeśli potrzebujesz pokryć dachowych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one polecaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru przyczyn. Po pierwsze ważą zdecydowanie mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, a przy tym też ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i szybsza niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne ustawienie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie dowolnej, nawet bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez problemu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się świetnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starych obiektów, głównie dlatego, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się także większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w razie bardziej opornych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki dobrej klasy?

Aby kupić pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozproszonych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Dumą marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na rdzewienie, powstawanie rys, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, wobec tego nie licząc swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08