Projekty domów drewnianych w Polsce

6 września 2023

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o domy drewniane projekt, uzyskasz na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą także czynności związane z tynkowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane całoroczne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – wspaniałe właściwości termiczne mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z naturalnych składników, dlatego też w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo całość robót realizowana jest z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]