Jak wybrać kufry na motocykl

31 maja 2023

Jeśli chcesz zamówić kufry na motor, odwiedź tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – zapewne notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Ale który kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Kontakt z nami:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]