Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

21 kwietnia 2021

Designerskie meble Poznań zamówisz na https://noti.pl.

Urządzając wnętrze, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie i nowocześnie. Zarazem chcemy, żeby wnętrza wyrażały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane na masową skalę przez znanych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest znacznie większy niż myślimy. Polska też może się pochwalić stylowymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i mieszkalnych

Noti to wytwórca mebli, który działa na polskim rynku już od 2005 r. i od powstania skupia się na tym, żeby opracowane przez niego sprzęty były proste, wygodne, a zarazem stylowe i, co najistotniejsze, żeby charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z cenionymi krajowymi projektantami, kreującymi swoje wzory z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, żeby w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Ważną zaletą mebli Noti jest to, że znakomicie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti wykonywane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko naturalne, między innymi poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je kupić?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z linii x40 czy Termo albo sofy z linii Bouli. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tego producenta można zobaczyć w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Krakowie, w Bydgoszczy i w Lublinie.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Kontakt z nami:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]