Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

27 stycznia 2021

Po więcej informacji o automatycznym księgowaniem kliknij tu.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, biur podróży i firm oferujących usługi

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż doskonale zda egzamin w szkołach niepublicznych bądź językowych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]