Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

16 lutego 2020

Więcej informacji o usługach architekta Kraków na joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie dogląda postępu prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu lub proponuje aranżację już wybudowanych domów.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a równocześnie funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, mieszkania pod wynajem, żłobki czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektów może też zaplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]