Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

9 stycznia 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem bądź ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest bez wątpienia prostsze.

Agencja detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej pomocy?

Z oferty biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w sprawny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma też praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.