Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

10 listopada 2021

Kliknij tutaj i dowiedz się, komu zlecić catering dla firm.

Spotkanie biznesowe, sympozjum bądź warsztaty – każda większa firma na pewno kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie przyciągnie ogromne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez kilka dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi przewidziane są średnio dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący posiłek w pobliskiej jadłodajni. Stąd niezbędne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie dłoni czy ubrania. Usługa cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to również możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie tematów poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który działa na korytarzach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, jedząc kupione po drodze w sklepie czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]