Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

28 marca 2023

Catering weselny Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzciny, od dawna przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć menu, a następnie przygotować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – smaczne posiłki, które oczaruje gości

Urządzanie zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, dobór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych podczas przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, potrawy były pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także aby kelnerzy profesjonalnie podawała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni i kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu skomponować menu z proponowanych potraw. Należy jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]