Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

22 stycznia 2020

Odszukaj profesjonalistów, którzy sporządzą projekty wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]