Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

26 stycznia 2024

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Kraków lotnisko parking długoterminowy, uzyskasz na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Czemu warto korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Innym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]