Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

24 sierpnia 2023

Więcej informacji o parking strzeżony lotnisko Balice znajdziesz tu.

Wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu – to główne zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał niesamowite uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, bo parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia zespołu

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator albo spadek ciśnienia w oponach.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]