O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

11 stycznia 2022

Dowiedz się więcej o sali na urodziny w Krakowie.

Zwykle z okazji urodzin, różnych rocznic bądź imienin nie urządzamy zabaw z krewnymi oraz przyjaciółmi, nie uznając, iż jest to niezbędne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których należyte obchodzenie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Lokal na 18 urodziny – zorganizuj ogromną imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem nabywać i pić napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy założyć biznes. Ale kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia hucznej imprezy ze znajomymi. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy pyszne dania imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać organizując 18 urodziny?

Nie da się ukryć zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Powinno się z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a takich może nie brakować pośród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwa dekoracja sali również jest ogromnie ważna, by uczestnicy całkiem oddali się atmosferze zabawy. Należy więc postawić na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni według podanych wytycznych, a także dobrze rozstawi stoły z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdza się menu koktajlowe, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do finansów i budżetu klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]