Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

19 grudnia 2022

Sprawdź informacje o sali na przyjęcie.

Gdy ktoś mówi o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzciny, komunie oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy powinniśmy wynająć stosowną do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić najmłodsi, a więc komunie bądź chrzciny, poleca się wyprawić w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także muszą być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o dobre menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach lub w plenerze

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli impreza ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i przystrojenia stołów, przez dostarczenia menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]