Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

21 sierpnia 2022

Sala do wynajęcia Kraków - ta niebywała oferta Was zadziwi.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem uformowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, by celebrować osiągnięte sukcesy, a także przeróżne konferencje, szkolenia oraz bankiety dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić galę firmową?

O ile nie mamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, w których można urządzać bankiet, trzeba sprawdzić propozycje najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników marki, w czasie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich wypadkach wyprawić imprezę w unikatowym miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na event zaproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, należy zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering profesjonalnej firmie

Organizując event firmowy nie można zlekceważyć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówiony punkt apetycznych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i perfekcyjnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]