Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

17 lipca 2020

Poznaj ofertę parkingu Balice

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]