Pokoje gościnne w Gdyni – standard jak w hotelu

9 września 2019

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z małej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przeistoczyło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś spędzić urlop w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W czasie wczasów w Gdyni warto też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smaczne posiłki w atrakcyjnej cenie.