Profesjonalna opieka nad grobami

11 lutego 2020

Opieka nad grobami Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]