Wypożycz kontener – opróżnianie strychów

20 listopada 2019

Sprzątanie strychów wcale nie musi być ciężkie i żmudne. Na rynku działa mnóstwo przedsiębiorstw, które wspomagają ten proces, dzierżawiąc klientom narzędzia potrzebne przy oczyszczaniu dużych powierzchni. Jak to działa? Przekonajmy się.

Opróżnianie strychów – remonty i przeprowadzki

Remonty i przeprowadzki to dość pracochłonne czynności, zwłaszcza jeśli dotyczą wielkich areałów. Zbędne sprzęty należy wywieźć, używając w tym celu dostarczone wcześniej pojemniki. Takie elementy wspomagające opróżnianie strychów możemy otrzymać u specjalistycznych firm, działających na terenie całego kraju (przykładowo w Krakowie, Warszawie, Toruniu). Za stosowną opłatą można je wypożyczyć na określony czas (np. 1 dzień). Koszt usunięcia śmieci ze strychu nie jest horrendalny – uzależniony jest od kubatury pomieszczenia i modelu sprzętów przekazanych do utylizacji (pralki, telewizory lub płyty CD).

Opróżnianie strychów – wyrzuć zalegające urządzenia

Dzięki takim propozycjom nie musimy sami usuwać sprzętów ze strychu – fachowcy wykonają wszystko w naszym imieniu. Oprócz tego fachowcy przełożą odpady do dużego zbiornika i przewiozą go na wysypisko. Niesprawne urządzenia gospodarstwa domowego muszą być poddane zabiegom zgodnym z prawem unijnymi, nie można z tego powodu samodzielnie ich rozkręcać i wyrzucać. Dlatego jeśli chcemy wykonać prace budowlane – nawiążmy kontakt ze specjalistami, którzy mają właściwy sprzęt i mają możliwość zutylizowania odpady, nieważne czy są to stare płytki, czy niedziałający telewizor.