Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

16 marca 2020

Serwis okien PCV - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tu

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają również warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]