Krakowska Kancelaria – negocjacje i mediacje w sporach

12 lipca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy usługi związane z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, specjalizujący się przede wszystkim w prawie pracy, prawie rodzinnym, a także w prawie cywilnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy podejmujemy

Na co dzień przeważającą część naszej pracy stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym sprawami rodzinnymi, prawem pracy oraz dochodzeniem odszkodowań. Obsługa prawna w tym zakresie polega na stałym kontakcie z Klientem, reprezentacji przed sądami, udziale w negocjacjach i mediacjach, a także przygotowaniu pism procesowych i pozaprocesowych. Reprezentując Klientów podejmujemy wszelkie działania w celu zakończenia sprawy w sposób pozasądowy, co wpływa w szczególności na szybkość załatwienia sprawy oraz zminimalizowanie kosztów powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – doradztwo i obsługa prawna podmiotów prawa handlowego

Zakres pracy Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej przedsiębiorców, która obejmuje bieżące doradztwo i opiniowanie z prawnego punktu widzenia działań podejmowanych przez Klientów. Charakter obsługi prawnej jest przede wszystkim kompleksowy. Doradzamy naszym klientom na każdym polu ich działalności, co w praktyce obejmuje takie dziedziny jak prawo handlowe, pracy, administracyjne czy nawet podatkowe. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie zlecając nam obsługę prawną swojej firmy, dlatego koncentrujemy się na aktywnym reagowaniu i zapobieganiu, dzięki czemu niwelujemy wszelkie negatywne konsekwencje prawne.